Události

Silvie Pálková 28. 05. 2015

SEVERÁČEK NA VŠENI V RÁMCI NOCI KOSTELŮ

V pátek 29. května 2015 vystoupí koncertní sbor Severáčku v rámci Noci kostelů v kostele sv. Apoštolů Filipa a Jakuba na Všeni. Čtyřicítka severáčkovských dětí pod taktovkou Silvie Pálkové a za klavírního doprovodu Evy Dvořákové představí duchovní program, který chystá na mezinárodní soutěž v řecké Preveze.

více...
Silvie Pálková 14. 05. 2015

VYSTOUPENÍ KOMORNÍHO SBORU PŘI OSLAVÁCH 70. VÝROČÍ UKONČENÍ 2. SVĚTOVÉ VÁLKY

V pátek 8. května 2015 vystoupil Komorní sbor Severáčku pod vedením sbormistryně Silvie Pálkové při slavnostním aktu na Štefánikově náměstí, aby spolu s pozvanými hosty a zástupci Statutárního města Liberec připomněl 70.

více...
Silvie Pálková 14. 01. 2015

SEVERÁČEK HOSTEM FESTIVALU KOCIANOVO ÚSTÍ

Ve čtvrtek 7. května 2015 vystoupí Koncertní sbor Severáčku v rámci X. ročníku hudebního festivalu Kocianovo Ústí nad Orlicí. Severáček vystoupí s programem duchovní hudby v děkanském chrámu Nanebevzetí Panny Marie společně se Škampovým kvartetem na 4.

více...
Silvie Pálková 14. 01. 2015

MIMOŘÁDNÝ KONCERT S PRAŽSKOU KOMORNÍ FILHARMONIÍ

3. května 2015 čeká Severáček jeden z vrcholných koncertů sezóny. Vystoupí v Rudolfinu společně s Pražskou komorní filharmonií na mimořádném koncertu pro děti „Nebojte se johoho, pojďte s námi do ZOO aneb plyšoví mazlíčci jsou v Rudolfinu vítáni“.

více...
Silvie Pálková 08. 01. 2015

DĚTI SEVERÁČKU ÚČINKUJÍ V PŘEDSTAVENÍ „Dějiny Strany mírného pokroku v mezích zákona“

Dvanáctka dětí koncertního sboru účinkuje v představení J. Haška a K. Pavelky „Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona“, kterou režíruje známý herec a režisér Ondřej Pavelka.

více...
Silvie Pálková 27. 11. 2014

DĚTI SEVERÁČKU ZPÍVAJÍ V INSCENACI GOETHOVA FAUSTA V DIVADLE F. X. ŠALDY V LIBERCI

Třináctka nejmladších dětí koncertního sboru vystupuje v inscenaci Goethova Fausta v libereckém Divadle F. X. Šaldy.  Režisérem inscenace je Ivan Rajmont, hudbu, z níž tři písně nazpívaly právě severáčkovské děti, složil Mario Buzzi.

více...