Události

Silvie Pálková 18. 04. 2016

MÁJOVÝ KONCERT PŘÍPRAVNÝCH ODDĚLENÍ SEVERÁČKU SE SVÝMI HOSTY

Ve dnech 13. – 15. května hostí Broučci zpěváčci a Plamínek Severáčku Barevné děti a Plameňáky, přípravná oddělení Šumperského dětského sboru a Sbor školy Brána z Nové Paky.

více...
Silvie Pálková 08. 04. 2016

DĚTSKÉ SBORY ZE ŠUMPERKA A NOVÉ PAKY HOSTEM SEVERÁČKU

Přípravná oddělení Severáčku hostí dětské sbory ze Šumperka a z Nové Paky. Ve dnech 13. – 15. května budou Broučci zpěváčci a Plamínek Severáčku hostit Barevné děti ze Šumperka, přípravné oddělení Motýlů a Sbor školy Brána z Nové Paky.

více...
Silvie Pálková 08. 04. 2016

KONCERT SEVERÁČKU S PRAŽSKOU KOMORNÍ FILHARMONIÍ

Ve středu 11. května 2016 vystoupí Koncertní sbor Severáčku společně s Pražskou komorní filharmonií ve Dvořákově síni Rudolfina v Praze. Severáček, pro který je tato spolupráce s jedním z našich nejrenomovanějších orchestrů vždy velkým svátkem – na společném pódiu se sejdou v krátké době již potřetí, se tentokrát představí coby interpret písní z filmových pohádek.

více...
Silvie Pálková 08. 04. 2016

VYSTOUPENÍ KOMORNÍHO SBORU NA DNU VÍTĚZSTVÍ

8. května 2016 vystoupí Komorní sbor Severáčku v rámci oslav Dne vítězství na Štefánikově náměstí. Slavnostní akt začíná v 10.30 hod. Severáček zde zazpívá několik písní (B.

více...
Silvie Pálková 08. 04. 2016

ZÁJEZD SEVERÁČKU DO FRANCIE (BLOIS, VINEUIL)

Čtyřicítka mladších dětí Koncertního sboru Severáčku se chystá na zájezd do Francie, který se uskuteční ve dnech 15. – 22. května 2016. Zde vystoupí na samostatných recitálech v bazilice v Blois s duchovním repertoárem, v hostitelském městě Vineuil s folklórním programem, součástí turné budou i vystoupení např.

více...
Silvie Pálková 08. 04. 2016

SOUSTŘEDĚNÍ FRANCOUZSKÉ SKUPINY V ZUŠ LIBEREC

Soustředění mladších dětí Koncertního sboru Severáčku – skupiny, která byla vybrána, aby reprezentovala sbor na zájezdu do Francie – se uskuteční ve dnech 30.

více...
Silvie Pálková 08. 01. 2015

DĚTI SEVERÁČKU ÚČINKUJÍ V PŘEDSTAVENÍ „Dějiny Strany mírného pokroku v mezích zákona“

Dvanáctka dětí koncertního sboru účinkuje v představení J. Haška a K. Pavelky „Dějiny strany mírného pokroku v mezích zákona“, kterou režíruje známý herec a režisér Ondřej Pavelka.

více...