Albumy | Severáček

Fotogalerie

2017

Podívejte se na fotografie z Novoročního koncertu v Hanychově, nechybí fotodokumentace obou plesů i soustředění Koncertního sboru nebo fotky z obou koncertů s pražskou Radostí.

více...

2016

V albu severáčkovských fotek z roku 2016 naleznete reportáž z obou plesů, fotografie Jarních koncertů. Podívejte se, jak se měli naši Broučci v Nové Pace i na letní soustředění v Letařovicích, nechybí fotky ze zájezdu do Jižní Koreje a ze všech tří vánočních koncertů.

více...

2015

Pestrá galerie fotek z Jarního i Vánočního koncertu Severáčku, obou plesů, zájezdu do Řecka, koncertů v Rudolfinu či s Pražskou komorní filharmonií a spousty dalších akcí.

více...

2014

V albu z roku 2014 najdete fotografie ze zájezdu do Švédska, festivalu Porta musicae, soustředění, plesu, soutěže Plamínku i mnoha dalších akcí Severáčku.

více...

2013

V kolekci fotografií z roku 2013 najdete snímky z tradičních akcí Severáčku – Jarního i Vánočního koncertu, plesu, soustředění v Letařovicích i jarních soustředění, navíc zde je reportáž ze zájezdu Severáčku na Slovensko a další akce.

více...

2012

V kolekci fotografií z roku 2012 naleznete fotodokumentaci plesu, nechybí tradiční Jarní koncert, zájezd do Francie, koncerty v Liberci a okolí, fotky z víkendové cesty Plamínku do Českého Krumlova, podzimní natáčení pro Českou televizi a samozřejmě fotografie z vánočních koncertů nejen v Liberci, ale i v Německu.

více...

2011

Severáček v Augsburgu a další…

více...

2010

Fotografie ze zájezdu Severáčku do Francie.

více...

2005

Podívejte se na fotografie ze zájezdu Severáčku do španělské Asturie.

více...

2003

Podívejte se na fotografie ze zájezdu Severáčku do Cantonigrós.

více...

Externí fotogalerie