Fotogalerie 2014

Vánoční koncert Severáčku prosinec 2014

Tradiční Vánoční koncert Severáčku se uskutečnil v Domě kultury v neděli 14. prosince 2014 od 17.00 hod. Kromě všech dětí Severáčku - Malých zpěváčků, Broučků I a II, Plamínku, Koncertního i komorního dívčího sboru vystoupil na koncertu jako host smíšený pěvecký sbor Ještěd (sbormistři Ondřej Útrata a Silvie Pálková). Sbory pod vedením Silvie Pálkové, Radky Fryčové a Andrey Čančarové Houfkové doprovázela klavíristka Eva Dvořáková a členové orchestru Divadla F. X. Šaldy. Fotografie Karel Kašák.

210 fotek

Festival Porta Musicae Nový Jičín listopad 2014

Ve dnech 7. - 9. listopadu 2014 se koncertní sbor Severáčku zúčastnil festivalu Porta musicae v Novém Jičíně. Jubilejního desátého ročníku renomovaného festivalu se zúčastnily nejlepší dětské sbory naší země. Severáček zde sklidil úspěch se svým folklorním programem složeným ze skladeb Z. Lukáše, A. Dvořáka a českých a moravských lidových písní v úpravě Milana Uherka. Děti předvedly nejen své pěvecké kvality, muzikalitu a spontaneitu, ale i taneční ztvárnění zejména ve suitě Už ho vedou, Martina.

75 fotek

Broučci na Slavnostech jablka na Sychrově říjen 2014

4. října 2015 vystoupili Broučci zpěváčci Severáčku na Slavnostech jablka na zámku Sychrov. Pod vedením sbormistryň Andrey Čančarové Houfkové a Radky Fryčové zazpívaly děti tématické písně.

14 fotek

Jarní koncert květen 2014

18. května 2014 se s Divadle F. X. Śaldy v Liberci uskutečnil tradiční Jarní koncert Severáčku, na němž se představila všechna oddělení sboru. Hostem koncertu byl dětský svor Klubíčko z Loučné nad Desnou pod vedením manželů Lukášových.

37 fotek

Komentáře