SEVERÁČEK ČEKÁ RADOSTNÝ VÍKEND

Severáček15. 03. 2017

Od pátku 24. do neděle 26. března 2017 hostí Koncertní sbor Severáčku Radost Praha, dětský sbor, se kterým jej pojí dlouholeté přátelství.

Oproti původnímu plánu došlo k menší změně u obou koncertů. Původně plánovaný koncert v Kostele sv. Bonifáce v Liberci Horním Hanychově se z technických důvodů nekoná. Koncert v liberecké galerii se ze soboty 25. března přesouvá na neděli 26. března.

I tak si ale oba sbory užijete na dvou společných koncertech!

Nejprve se představí s duchovním programem v sobotu 25. března v kapli Vzkříšení v Liberci Vratislavicích. Koncert začíná v 15.00 hod. a zazní zde díla H. Purcella, L. Delibese, G. B. Pergolesiho, J. Myslivečka, P. Ebena, X. Sarasoly, A. L. Webbera a dalších, vstupné dobrovolné.

V neděli 26. března v 14.00 hod. se uskuteční druhý společný koncert v Lázních – Oblastní galerii Liberec. Koncert se koná v rámci multimediální výstavy Nespatříte hada, která přiblíží dětský svět v tvorbě Josefa Čapka, Františka Hrubína, Jana Skácela a Miloslava Kabeláče. Severáček i Radost zde představí část svého repertoáru, v závěru koncertu zazní skladba Modré nebe a oba sbory zazpívají též společně, vstupné dobrovolné.

Omlouváme se za změnu programu a těšíme se o tomto vskutku Radostném víkendu na setkání s vámi!

Komentáře