Fotogalerie

2019

Ve fotogalerii z roku 2019 naleznete obrázky z tradičního severáčkovského plesu, podzimní koncerty v rámci festivalu Lípa Musica, z Prvního koncertu přípravných oddělení v ZUŠ, z duchovních koncertů, Koncertu pro Jiřinu a další…

více...

2018

Fotografie z tradičního severáčkovského plesu a další…

více...

2017

Podívejte se na fotografie z Novoročního koncertu v Hanychově, nechybí fotodokumentace obou plesů i soustředění Koncertního sboru nebo fotky z obou koncertů s pražskou Radostí. Nejnověji zde naleznete fotografie z Jarního koncertu.

více...

2016

V albu severáčkovských fotek z roku 2016 naleznete reportáž z obou plesů, fotografie Jarních koncertů. Podívejte se, jak se měli naši Broučci v Nové Pace i na letní soustředění v Letařovicích, nechybí fotky ze zájezdu do Jižní Koreje a ze všech tří vánočních koncertů.

více...

2015

Pestrá galerie fotek z Jarního i Vánočního koncertu Severáčku, obou plesů, zájezdu do Řecka, koncertů v Rudolfinu či s Pražskou komorní filharmonií a spousty dalších akcí.

více...

2014

V albu z roku 2014 najdete fotografie ze zájezdu do Švédska, festivalu Porta musicae, soustředění, plesu, soutěže Plamínku i mnoha dalších akcí Severáčku.

více...

2013

V kolekci fotografií z roku 2013 najdete snímky z tradičních akcí Severáčku – Jarního i Vánočního koncertu, plesu, soustředění v Letařovicích i jarních soustředění, navíc zde je reportáž ze zájezdu Severáčku na Slovensko a další akce.

více...

2012

V kolekci fotografií z roku 2012 naleznete fotodokumentaci plesu, nechybí tradiční Jarní koncert, zájezd do Francie, koncerty v Liberci a okolí, fotky z víkendové cesty Plamínku do Českého Krumlova, podzimní natáčení pro Českou televizi a samozřejmě fotografie z vánočních koncertů nejen v Liberci, ale i v Německu.

více...

2011

Severáček v Augsburgu a další…

více...

Externí fotogalerie