OTEVŘENÁ ZKOUŠKA BROUČKŮ V KAVÁRNĚ POŠTA – FOTOGRAFIE

2024 | 23 fotografií

Ve čtvrtek 21. března jsme s Broučky zpěváčky nachystali otevřenou zkoušku s koncertním vytoupením v Kavárně Pošta. Do naší sborové kuchyně jsme nechali nahlédnout rodiče a příbuzné našich zpěváčků.

Rodiče se mohli společně s dětmi protáhnout a vyzkoušet, co vše se dá s hlasem dělat a napodobit. Ukázali jsme, jak se rozezpíváváme a poté začal první blok malého koncertního vystoupení. Broučci pochodovali na písničku Okolo Frýdku a zazpívali šest písniček z cyklu Elce, pelce, kotrmelce od Petra Ebena. Ale, aby to nebyl jen koncert, vyzvali jsme rodiče, aby se připojili ke svým dětem a společně si zazpívali a zatančili Broučkovskou mazurku od Miroslava Raichla. A když nám to tak pěkně šlo, naučili jsme rodiče lidovou písničku Kdybys měla má panenko. Celý sál společně zpíval dvouhlasý kánon a moc jim to šlo. Na závěr děti zazpívaly poslední blok písniček z cyklu Zelená se snítka od Petra Ebena, opět v koncertním postavení.

Celou zkoušku si všichni náramně užili a už se těšíme, až vše budeme moci předvést dalším divákům na Jarním koncertě Severáčku.

Zobrazit další fotografie

Související

VYSTOUPENÍ PRO RODIČE V PODÁNÍ BROUČKŮ ZPĚVÁČKŮ

Andrea Čančarová Houfková | 15. 03. 2024

Ve čtvrtek 21. března vystoupí Broučci zpěváčci v Kavárně Pošta s programem pro rodiče. Nebude to jen vystoupení, ale rodiče se také zapojí ...

Kontakty

Silvie Langrová
sbormistryně Severáčku, umělecká šéfka sboru
Radka Fryčová
sbormistryně přípravných oddělění