4. Reprezentační ples Severáčku již tuto sobotu

Ivan Pergler17. 02. 2016

V sobotu 20.2. pořádá Kruh přátel Severáčku již 4. reprezentační ples, tradičně v libereckém Koloseu, které modernizuje svou tvář – dostatek parkovacích míst i prostorné zázemí u sálů, bary, které nabízí i teplé občerstvení. Kapacita Kolosea je při plném obsazení (včetně míst na balkonu) 300 míst. Při tomto počtu návštěvníků nedochází k přeplnění tanečního parketu, ani k nekonečným frontám u baru a u šaten.

Bohatý program, který začíná již odpoledním dětským plesem  od 15 do 18 hod. – sál bude otevřen ve 14.30 hod., pokračuje večerním plesem od 20 hod – sál bude otevřen v 19.30 hod., slibuje příjemně prožitou sobotu.

Během večera bude možné sledovat tradiční předtančení, vystoupení Hlavního sboru Severáčku s netradičním repertoárem, v přestávkách mezi hudebními bloky bude probíhat vědomostní soutěž o hodnotné ceny, o které se postarali členové výboru KPS. I tentokrát nebude chybět půlnoční překvapení s názvem ” Vzpomínka na Řecko 2015″! Samozřejmě, že hlavním programem bude tanec za doprovodu báječné kapely Big’O’Band a skvělá nálada všech přítomných.

Ještě je dostatek vstupenek v předprodeji, v sobotu bude možné zakoupit vstupenky ještě 30 minut před začátky obou akcí.

Komentáře