Milá návštěva z Francie

Ivan Pergler02. 04. 2015

V pátek 27.3.2015 přijela do Liberce 16ti členná skupina Kruhu přátel Severáčku z Francie, v čele s Janou Chevallier. Jedná se většinou o příslušníky rodin, kteří nám po léta zařizují ubytování a organizaci zájezdů našeho sboru do Francie.

V sobotu v 16 hodin došlo k milému setkání v budově ZUŠ, kde bylo připraveno za pomocí rodičů dětí hlavního sboru nádherné pohoštění. Množství dobrot, které děti nanosily, nešlo spořádat, a tak se o ně podělily druhý den všechny děti Severáčku před koncertem v divadle.

Během setkání, kdy si řada dětí našla své francouzské maminky a tatínky z rodin, kde byly v minulosti ubytováni,  zazpíval hlavní sbor, došlo i na společné zpívání ve francouzském jazyce, a poslední skladbou “Proč bychom se netěšili” si všichni připomněli nedělní Jarní koncert v divadle, který byl hlavní cílem návštěvy našich hostů.

Touto cestou bych rád poděkoval za výbor KPS všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu návštěvy našich hostů, všem rodičům a sponzorům za skvělé zajištění občerstvení.

Video 1

Video 2

Fotodokumentace

Komentáře