PŘEDPRODEJ NA JARNÍ KONCERT SEVERÁČKU ZAČÍNÁ 15. 3. 2016

Silvie Langrová | 14. 03. 2016

Zítra začíná na portálu evstupenka a též v pokladně Divadla F. X. Šaldy předprodej vstupenek na Jarní koncert Severáčku. Ten se koná v neděli 3. dubna 2016 v 17.00 hodin v Divadle F. X. Šaldy v Liberci. Pod vedením sbormistryň Silvie Pálkové, Radky Fryčové a Andrey Čančarové Houfkové vystoupí všechna oddělení Severáčku za doprovodu klavíristky Evy Dvořákové a hudebníků ze Základní umělecké školy v Liberci.

V rámci cyklu jarních koncertů se též v pátek 1. dubna 2016 v 18.00 hod. uskuteční Slavnostní koncert v kostele sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích, na kterém provede Koncertní sbor Severáčku mj. za doprovodu Turnovského orchestrálního sdružení Stabat mater G. B. Pergolesiho. Sólové pěvecké party přednesou Silvie Pálková a Andrea Čančarová Houfková pod taktovkou dirigenta Ondřeje Útraty. Vstupenky na tento koncert se prodávají v kostele před koncertem.

Oba jarní koncerty jsou poctou sbormistrovi Severáčku Petr Pálkovi, od jehož předčasného úmrtí uplyne 4. dubna 2016 deset let. Petr Pálka se zapsal do srdcí mnoha generací dětí i severáčkovských posluchačů jako mimořádná hudební osobnost a charizmatický člověk s velkým smyslem pro humor.

Petr-15-2-2004

 

 

Kontakty

Silvie Langrová
sbormistryně Severáčku, umělecká šéfka sboru
Radka Fryčová
sbormistryně přípravných oddělění