SOUSTŘEDĚNÍ V LETAŘOVICÍCH

Silvie Langrová | 01. 07. 2017

Rok co rok, téměř už šedesát let, odjíždí Severáček na začátku července na soustředění v Letařovicích a nejinak je tomu i letos.

Od dnešního dne nás v „našem údolí“ čekají dva týdny plné zpěvu, táborových her a zkrátka toho, co dělá Severáček Severáčkem.

Jak bývá zvykem, můžete si nás přijít poslechnout na dva tradiční koncerty.

Jsme rádi, že po roční pauze znovu zavítáme na Všeň a těšíme se na Vás ve čtvrtek 6. července od 16 hodin v místním kostele sv. Filipa a Jakuba.

K zakončení soustřední patří koncert v letařovickém kostelíčku, na který Vás taktéž srdečně zveme a to v sobotu 15. července od 15 hodin.

Pokusíme se Vám občas přinést nějakou tu zprávu, jak krásně se máme, avšak ctíme tradici, že moderní technologie do této krásné krajiny nepatří a tak se na nás nezlobte, že zpráv bude spíše poskrovnu.

I tak ale sledujte nejen náš web, ale i Facebook a Instagram, aby Vám nic neuniklo!

Související

STARÉ POVĚSTI LETAŘOVICKÉ…

Silvie Langrová | 21. 07. 2017

Ptáte se proč zrovna staré pověsti letařovické? Někomu postačí jednoduché vysvětlení, totiž že na nedávném soustředění Severáčku v Letařovicí...

OHLASY Z PODZIMNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ KOREJSKÉ PARTY

Silvie Langrová | 20. 09. 2016

Přípravy na turné po Jižní Koreji vrcholí, o víkendu necelá třicítka dětí vyrazila na soustředění do letařovického Mlýna. Oproti ...

Kontakty

Silvie Langrová
sbormistryně Severáčku, umělecká šéfka sboru
Radka Fryčová
sbormistryně přípravných oddělění