BROUČCI ZPĚVÁČCI NA DNI JABLKA

Silvie Langrová | 17. 10. 2014
04. 10. 2014 08:00

Broučci zpěváčci mají za sebou své první vystoupení v letošní sezóně, které se konalo u příležitosti Slavnosti jablka 4. října na zámku Sychrov. Brzy ráno Broučci vyrazili za krásného počasí na Sychrov. V autobusu panovala dobrá nálada a děti se moc těšily na naše první zpívání. Po příjezdu o nás bylo skvěle postaráno. V zámecké restauraci jsme si odložili věci, občerstvili se, rozezpívali a vyrazili na krátkou akustickou zkoušku. Poté se děti převlékly do krojů, nachystaly se a vyrazily na dvacetiminutové vystoupení. Zpívali jsme především písničky o jablkách a dalším ovoci a na závěr zazněl oblíbený Barevný svět, kde si s dětmi zapívaly i obě sbormistryně Andrea Čančarová a Radka Fryčová za doprovodu klavíristky Evy Dvořákové. Celý program se divákům moc líbil a také byl náležitě odměněn potleskem.

Po skončení děti měly možnost projít se po sychrovském areálu, kde byla různá představení pohádek a dětské dílny. Díky naším milým hlídacím maminkám si děti tento čas náramně užily.

Moc děkujeme organizátorům za pozvání na tuto akci a těšíme se zase za rok.

Andrea Čančarová

Související

BROUČCI II A PLAMÍNEK NA SLAVNOSTI JABLKA NA SYCHROVĚ

Silvie Langrová | 16. 09. 2015

V sobotu 3. října 2015 se na Sychrově uskuteční již druhý ročník Slavnosti jablka. Nebude zde chybět ani vystoupení přípravných oddělení Severáčku – Broučků ...

Kontakty

Silvie Langrová
sbormistryně Severáčku, umělecká šéfka sboru
Radka Fryčová
sbormistryně přípravných oddělění