VÁNOČNÍ KONCERTY SEVERÁČKU

Silvie Pálková01. 12. 2019


Termín konání události: 8.12.2019; 15:00 - 16:15 ; 17:00 - 18:30 ;

Tradiční Vánoční koncerty Severáčku se uskuteční v Aule Technické univerzity v Liberci v neděli 8. prosince 2019 v 15.00 a v 17.00 hod.

První z koncertů, který začíná v 15.00 hod., je věnován přípravným oddělením Severáčku a vystoupí na něm Malí zpěváčci, Broučci zpěváčci I a II, Plamínek Severáčku a Komorní dívčí sbor Severáčku pod vedením sbormistryň přípravných oddělení Radky Fryčové a Andrey Čančarové Houfkové i sbormistryně Koncertního sboru Silvie Pálkové. Zpívající děti pak doprovodí instrumentalisté ze ZUŠ Liberec a klavíristka Severáčku Eva Dvořáková. Vstupenky jsou v prodeji na portálu evstupenka.

Na druhém koncertu, který začíná v 17.00 hod., se s vánočním repertoárem představí Broučci zpěváčci, Plamínek Severáčku a Koncertní sbor Severáčku, který je čerstvě ověnčen úspěchy z mezinárodního festivalu adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena v Praze. Zde Severáček zvítězil ve dvou kategoriích a získal hlavní cenu Petra Ebena. Část ze soutěžního repertoáru zazpívají severáčkovské děti i na vánočním koncertu. Vstupenky na tento koncert si můžete zakoupit na portálu evstupenka.

Pořádající Kruh přátel Severáčku zve tímto všechny příznivce sboru na oba koncerty.

V sekci pro rodiče jsou umístěny informace o generálních zkouškách a organizaci zkoušek před vánočními prázdninami.

 

Komentáře