3. REPREZENTAČNÍ PLES SEVERÁČKU – BÁJEČNÉ ODPOLEDNE S DĚTMI I ÚŽASNÝ VEČER S TANCEM

Silvie Pálková23. 02. 2015

V sobotu 21. února 2015 se uskutečnil 3. reprezentační ples Severáčku v libereckém Koloseu. Nejprve si tanečního reje užili ti nejmenší – od 15.00 hod. se konal Ples pro děti a rodiče. O jeho velké oblibě z minulých ročníků svědčí nejen zaplněný sál Kolosea, ale i nadšené ovace dětí a chuť s jakou se děti zapojily do tanečního dění na parketu, do soutěží i krátké výuky tance. Překvapením byla ukázka domácích mazlíčků, společné vystoupení severáčkovských dětí a navrch si každý odnášel domů plyšáčka nebo hračku dle svého výběru.

Od 20.00 hod. se konal “dospělácký” ples. O mimořádnou úroveň se postaral orchestr – jako v minulých ročnících hrál k tanci vynikající Big “O” Band pod vedením Marka Ottla. Na severáčkovském plese nemohlo kromě předtančení, o které se postaraly taneční páry manželů Koškových, chybět ani netradiční vystoupení koncertního sboru Severáčku složené z muzikálových písní, spirituálu a dvou slavných melodií Beatles. Zpívali ale i bývalí členové sboru, kteří se sešli na společné zkoušce den před konáním plesu. Fota ze zkoušky, která pořídil Karel Kašák, můžete vidět ve fotogalerii Severáčku 2015.

Na fotografie Karla Kašáka z plesu se můžete těšit již brzy…

Tančilo a plesalo se až do brzkých ranních hodin a tak nezbývá než jménem Kruhu přátel Severáčku všechny pozvat zase za rok…

Komentáře