PŘÍPRAVY NA 3. REPREZENTAČNÍ PLES SEVERÁČKU VRCHOLÍ

Silvie Pálková13. 02. 2015

V těchto dnech vrcholí přípravy na 3. reprezentační ples Severáčku, který se uskuteční v sobotu 21. února 2015 v libereckém Koloseu. Stejně tak intenzivně chystáme i Ples pro děti a rodiče, který se uskuteční odpoledne v 15.00 hod.a kavárnu „U bývalého Severáka“, která vznikne v přízemí Kolosea od 18.00 hod.

Na dětském plesu si naši nejmenší nejen zatančí, ale též si zasoutěží o krásné ceny a také si společně zazpívají. Překvapením bude účast čtyřnohých miláčků… Hosté „dospěláckého“ plesu se mohou těšit nejen na vystoupení bývalých členů, ale též na netradiční  zpívání současných dětí koncertního sboru Severáčku a nebude chybět ani předtančení tanečních párů pod vedením manželů Koškových. Celý večer bude hrát vynikající Big ´O´ Band Marka Ottla.

Bývalí členové se sejdou nejen ve výše zmíněné „kavárně“, ale též den předtím 20. února 2015 na společné zkoušce v liberecké ZUŠce od 19.00 do 21.00 hod. Noty společných písní najdete v sekci pro bývalé členy, pokud nemáte přístupové heslo, napište si o něj pí. Ryšánkové sem.

Vstupenky bude možno zarezervovat v síti e-vstupenka.

Plakátek na ples k nahlédnutí zde:

Komentáře