JAKÝ BUDE RADOSTNÝ VÍKEND?

Silvie Langrová | 22. 03. 2017

Jak jsme vás již informovali v předešlém příspěvku, tento víkend nás navštíví naši dlouholetí sboroví přátelé Radost Praha.

Radostný víkend bude především o společném zpívání, a proto vás ještě jednou srdečně zveme na naše dva společné koncerty.

V sobotu 25. března si nás přijďte v 15 hodin poslechnout do vratislavické kaple a o den později, v neděli 26. března, se na vás těšíme od 14 hodin v LÁZNÍCH – Oblastní galerii Liberec. Vstupné na oba koncerty je dobrovolné.

Jak už to u těchto sborových „výměnných pobytů“ bývá, chceme společný čas strávit nejen zpíváním. Proto si po sobotním koncertě užijeme společné odpoledne plné her a zábavy a v neděli v dopoledních hodinách vyrazíme s našimi hosty do liberecké ZOO.

Pokud chcete být s námi u toho, sledujte během Radostného víkendu především náš Facebook a Instagram, kde s vámi budeme vše sdílet a samozřejmě přijďte na oba koncerty, které budou jistě skvělé!

Související

SEVERÁČEK ČEKÁ RADOSTNÝ VÍKEND

Silvie Langrová | 15. 03. 2017

Od pátku 24. do neděle 26. března 2017 hostí Koncertní sbor Severáčku Radost Praha, dětský sbor, se kterým jej pojí dlouholeté přátelství. Oproti původnímu ...

PRAŽSKÝ SBOR RADOST HOSTEM SEVERÁČKU

Silvie Langrová | 22. 11. 2016

Dlouholetí přátelé Severáčku sbor Radost Praha přijede ke společnému koncertování do Liberce. Ve dnech 24. – 26. března bude Severáček hostit pražský sbor Radost. ...

Kontakty

Silvie Langrová
sbormistryně Severáčku, umělecká šéfka sboru
Radka Fryčová
sbormistryně přípravných oddělění