SEVERÁČEK ČEKÁ RADOSTNÝ VÍKEND

Silvie Langrová | 15. 03. 2017

Od pátku 24. do neděle 26. března 2017 hostí Koncertní sbor Severáčku Radost Praha, dětský sbor, se kterým jej pojí dlouholeté přátelství.

Oproti původnímu plánu došlo k menší změně u obou koncertů. Původně plánovaný koncert v Kostele sv. Bonifáce v Liberci Horním Hanychově se z technických důvodů nekoná. Koncert v liberecké galerii se ze soboty 25. března přesouvá na neděli 26. března.

I tak si ale oba sbory užijete na dvou společných koncertech!

Nejprve se představí s duchovním programem v sobotu 25. března v kapli Vzkříšení v Liberci Vratislavicích. Koncert začíná v 15.00 hod. a zazní zde díla H. Purcella, L. Delibese, G. B. Pergolesiho, J. Myslivečka, P. Ebena, X. Sarasoly, A. L. Webbera a dalších, vstupné dobrovolné.

V neděli 26. března v 14.00 hod. se uskuteční druhý společný koncert v Lázních – Oblastní galerii Liberec. Koncert se koná v rámci multimediální výstavy Nespatříte hada, která přiblíží dětský svět v tvorbě Josefa Čapka, Františka Hrubína, Jana Skácela a Miloslava Kabeláče. Severáček i Radost zde představí část svého repertoáru, v závěru koncertu zazní skladba Modré nebe a oba sbory zazpívají též společně, vstupné dobrovolné.

Omlouváme se za změnu programu a těšíme se o tomto vskutku Radostném víkendu na setkání s vámi!

Související

JAKÝ BUDE RADOSTNÝ VÍKEND?

Silvie Langrová | 22. 03. 2017

Jak jsme vás již informovali v předešlém příspěvku, tento víkend nás navštíví naši dlouholetí sboroví přátelé Radost Praha. ...

PRAŽSKÝ SBOR RADOST HOSTEM SEVERÁČKU

Silvie Langrová | 22. 11. 2016

Dlouholetí přátelé Severáčku sbor Radost Praha přijede ke společnému koncertování do Liberce. Ve dnech 24. – 26. března bude Severáček hostit pražský sbor Radost. ...

Kontakty

Silvie Langrová
sbormistryně Severáčku, umělecká šéfka sboru
Radka Fryčová
sbormistryně přípravných oddělění