VÁNOCE SE SEVERÁČKEM SE BLÍŽÍ

Severáček14. 12. 2016

Velký “maraton” severáčkovských vánočních koncertů byl v sobotu 10.12. zahájen hostováním na bombastickém koncertu Big´O´Bandu v Divadle F.X. Šaldy. Vrcholit bude v tomto týdnu, již ve čtvrtek 15.12. si Severáček zazpívá s Vladimírem Hronem nebo Ilonou Csákovou v Kulturním domě na show Vánoční hvězdy 2016.

Ty pravé Vánoce se Severáčkem ovšem vypuknou v pátek 16. a v sobotu 17. prosince na samostatných vánočních koncertech. Právě tyto koncerty mají již téměř šedesátiletou tradici a vždy patří k absolutním vrcholům každé sborové sezóny. A nejinak tomu jistě bude letos.

Přijďte se proto podívat v pátek od 18 hodin do krásných prostor kostela sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích. Zima vám určitě nehrozí, zahřeje vás krása a čistota dětských hlasů, které budou např. poněkud netradičně zpívat oblíbenou Českou mši vánoční J. J. Ryby. Doprovázet bude Komorní smyčcový orchestr ZUŠ a těšit se můžete také na bývalé členy sboru, kteří se ujmou náročných sólových výstupů.

Poslední adventní sobotu před Vánoci prožijte spolu se Severáčkem, již od 11 hodin dopoledne se v Koloseu představí přípravná oddělení Severáčku. Pro mnohé to bude jeden z prvních velkých vánočních koncertů, i proto se jistě bude jednat o speciální dopoledne. Těšit se můžete zejména na scénické ztvárnění českých a moravských koled. Roztomilost pořadatelem zaručena.

Večer od 18 hodin taktéž v Koloseu bude vše vrcholit závěrečným Vánočním koncertem. Zde se můžete těšit na všechna oddělení sboru, bývalé členy, harfu, sólisty a to vše dohromady. Bude to jistě velké, bude to krásné, bude to dojemné, bude to vánoční, budou to Vánoce se Severáčkem.

Komentáře