Blog Silvie Pálkové

Silvie Pálková 01. 10. 2015

BLOG Silvie Pálkové MALÍ ZPĚVÁČCI 5. díl

Milí čtenáři mého blogu, udělali jste mi velkou radost nejen svým počtem – od minulého týdne téměř šest set shlédnutí! – ale i milými komentáři. To vše mě pozvbudilo k dalšímu zaznamenávání našich pravidelných středečních setkání s MALÝMI ZPĚVÁČKY, nyní vám tedy překládám pátý díl.

více...
Silvie Pálková 24. 09. 2015

BLOG Silvie Pálkové: MALÍ ZPĚVÁČCI 4. díl

Po prázdninách opět začínáme se zkouškami našich MALÝCH ZPĚVÁČKŮ. A tak opět usedám k počítači, abych se s vámi podělila o nové nápady a náměty k práci s nejmenšími dětmi. I v letošní sezoně nás čekají zkoušky spojené s nácvikem nových písniček.

více...
Silvie Pálková 25. 02. 2015

BLOG Silvie Pálkové: MALÍ ZPĚVÁČCI 3. díl

Milí příznivci našich Malých zpěváčků – třetí díl mého blogu je tu. Trochu jsem si od posledního příspěvku dala na čas, potřebovala jsem vše ještě “doladit”. Tentokrát už v mém příspěvku  přináším slíbený návod, či chcete-li recept na zkoušku s nejmenšími dětmi.

více...
Silvie Pálková 14. 02. 2015

BLOG Silvie Pálkové: MALÍ ZPĚVÁČCI 2. díl

MALÍ ZPĚVÁČCI – SEDM LET S NEJMENŠÍMI SEVERÁČKY aneb PROČ VLASTNĚ TENTO BLOG VZNIKÁ Malé zpěváčky, tedy nejmladší přípravné oddělení Severáčku, jsme s kolegyní Markétou založily na podzim roku 2007.

více...
Silvie Pálková 12. 02. 2015

BLOG Silvie Pálkové: MALÍ ZPĚVÁČCI 1. díl

Milí přátelé, sbormistři, učitelé i návštěvníci severáčkovských stránek – VÍTEJTE NA MÉM BLOGU! Myšlenkou psát blog se zabývám v poslední době intenzivně a teď, když píšu první řádky, jsem docela rozechvělá – zda bude to mé povídání vůbec někoho zajímat.

více...